Kontakt

Find us

Kontakt

Na Kontaktoni

Urime për angazhimin tuaj! Faleminderit qe po shqyrtoni Iliria Palace si vendin për festimin tuaj romantik.
Me nje hijeshi perrallore dhe stilin e përjetshëm e unik, Iliria Palace eshte bere zgjedhja e pare e Shqiptareve, per te festuar diten me te vecante te jetes se tyre.
Dita juaj e dasmës është aq unike dhe e veçante sic jeni dhe ju, prandaj ne në Iliria Palace krenohemi me krijimin e një ditë intime dhe personale për të gjithë çiftet tona. Një ceremoni civile është një mundësi e shkëlqyer për ju për të shprehur publikisht dashurinë dhe përkushtimin tuaj për njëri-tjetrin para shokëve dhe familjes duke krijuar kujtime të veçanta të gjata që zgjasin per gjithe jeten.. Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë ekselente, stafi ynë me eksperience mund tju ndihmoj të organizojni ditën e ëndrrave tuaja.

 

Na Ndiqni

Adresa Rruga e vjeter Tiran Durres sa zbret lapidarin e pezes buze rruges Nacionale Tirana, Albania

Cel : 069 206 0484

Email : info@iliriapalace.com